راهکارهای جامع ریتون در یک نگاه

ارائه راهکار جامع و یکپارچه با درک درست نیازمندی مشتری منطبق با استانداردهای به روز جهانی و با پشتوانه تجارب تیم فنی زبده، کمک شایانی در تحقق اهداف و خواسته های مشتری خواهد داشت.

شرکت ریتون به عنوان یکی از متخصصان این حوزه با اتکا به دانش فنی و با بهره گیری از جدیدترین محصولات برندهای تراز اول جهانی ، توانسته تمامی نیازهای مشتریان خود را از طراحی تا اجرا مرتفع نماید.  این شرکت با مطالعه زیرساخت های فعلی مشتری و ارزیابی آنها، راهکاری مناسب و مرقون به صرفه، که منطبق با نیازمندی های موجود باشد را ارائه می نماید.

در ادامه به طور خلاصه با راه کارهای متنوع شرکت ریتون آشنا خواهید شد.

راهکارهای سیستم های ذخیره سازی و بک آپ

شرکت ریتون نماینده System Integrator (SI) کمپانی QNAP در ایران مفتخر است راهکارهای جامع سیستم های ذخیره سازی مبتنی بر تجهیزات کیونپ را به مشتریان خویش ارائه نماید.

اطلاعات بیشتر...

راهکارهای جامع امنیتی و نظارت تصویری

شاید بتوان مهم ترین بخش این گروه را سیستم های نظارت تصویری نامید. که در این بخش نیز، دوربین بیشترین اهمیت را دارا می باشد. دوربین ها امروزه به کمک پیشرفت چشمگیر تکنولوژی دارای قابلیتهای ویژه ای هستند و کمک شایانی به امر نظارت و امنیت می نمایند.

اطلاعات بیشتر...

راهکارهای جامع نمایشگرهای اطلاع رسانی و تبلیغاتی

قطعا مهمترین ، آخرین و موثرترین بخش در دنیای اطلاع رسانی و تبلیغات بصری است.

دستگاه پخش تصویر یا همان نمایشگر اهمیت بسیار بالایی را در این چرخه دارند. انواع قابلیتها و تکنولوژی های نوین این کمک را به کاربر می نمایند که بتوان با کمترین میزان اتلاف وقت و انرژی مدیریت نمایش را برعهده داشت.

اطلاعات بیشتر...

راهکارهای جامع سیستم های صوت کنفرانس و همایش

تصور برگزاری همایش و یا کنفرانس بدون سیستم صوتی تقریبا غیرممکن است. امروزه سیستم های صوتی نقش بسیار بزرگی دز برگزاری همایش ها ، اجتماعات و یا کنفرانس ها دارند. انتقال با کیفیت صدا امکانات موجود در سیستم های صوتی شاید مهمترین دلایل استفاده از این تجهیزات می باشند.

اطلاعات بیشتر...

راهکار های جامع مراکز داده و شبکه های گسترده

مراکز داده به عنوان قلب تپنده اطلاعات در عصر حاضر شناخته می شوند و از این رو طراحی اجرای آن را براساس آخرین تکنولوژی های روز دنیا ضروری می باشد. شبکه های گسترده اطلاعاتی نیز جریان انتقال صحیح و بهینه این اطلاعات بوده و مستلزم امنیت و ثبات دائمی می باشند.

اطلاعات بیشتر...

راهکارهای جامع مراکز مانیتورینگ و پایش تصویر

مراکز مانیتورینگ از اجزا و تجهیزات مختلفی تشکیل می شوند که این امر نیازمند طراحی و پیاده سازی تخصصی و با تجربه عملیاتی می باشد.

اطلاعات بیشتر...

راهکارهای جامع سیستم های ارتباطی بی سیم

شرکت ریتون ارائه دهنده خدمات مشاوره و راهکارهای جامع در زمینه تمامی تکنولوژی های ارتباطات بی سیم، ماکروویو در مراکز تجازی اداری و صنعتی می باشد.

اطلاعات بیشتر...

راهکار های هوشمند مدیریت شهری و ITS

امروزه مدیریت هوشمند شهری و کنترل ترافیک به امری بسیار مهم تبدیل شده که نیاز به تجهیزات و نرم افزار های هوشمند و تکنولوژی های نوین احتیاج دارد.

اطلاعات بیشتر...