logoReyton

ریتون دیزاین

تمامی خدمات اینترنتی خود را به ما بسپارید

خدمات ما


طراحی وب سایت

طراحی و اجرایی از وایر فریم تا انتشار نهایی و حتی بعد از انتشار بهینه سازی و نگهداری

وب برندینگ

مشاوره و اجرایی کمپین های برندینگ روی بستر دیجیتال با محوریت وب سایت

مشاوره

مشاوره کسب وکار برندینگ و پلن های رشد و راه اندازی

تولید محتوا

تهیه استراتژی محتوا و تولید محتوا براساس آن گرافیک، متن و کلیپ

راهکارها


طراحی وب سایت

ما سایت شما را دقیقا طبق خواسته ها و نیازتان بطور اختصاصی برای شما طراحی میکنیم. ما آماده ارائه راهکارهای خلاقانه و کارآمد برای توسعه کسب و کار شما هستیم. تعهد، تخصص و خلاقیت همکاران ما در ریتون دیزاین تضمین کیفیت کار ماست.

تولید محتوا

با تولید محتوا، ورودی سایت شما افزایش می‌یابد. علاوه بر آن اعتماد کاربران سایت‌تان را جلب می‌کنید تا در نهایت به مشتری‌های وفادار شما تبدیل شوند. البته، همه چیز با برنامه‌ریزی اصولی و تدوین استراتژی محتوا شروع می‌شود.

وب برندینگ

یکی از تکنیک‌های برندینگ و مدیریت برند است که با استفاده از فضای مجازی صورت می‌گیرد و از شاخه‌های بازاریابی اینترنتی محسوب می‌شود.
برخی سئو را با دیجیتال برندینگ اشتباه می‌گیرند و مرتب به دنبال بهینه‌سازی وب سایت خود هستند در حالی که اشتباه است و سوال‌های اساسی که پیش رو قرار دارد این هستند که:
برای برند خود چه کرده‌اید؟ آیا رتبه‌ی اول گوگل برای دیده شدن برند شما کافی است؟ آیا همه چیز در برندینگ اینترنتی به سایت گوگل ختم می‌شود؟ در واقع هدف وب برندینگ چیست؟
دنیای وب ابزاری است که با آن می‌توان به مخاطبان حال و آینده پیام فرستاد. در سئو هدف رتبه‌بندی سایت است اما در وب برندینگ هدف دیده شدن و انتشار پیام برند است.ما در ریتون دیزاین همزمان با اجرای تکنیک ها بهینه سازی سایت از تکنیکهای برندینگ با هدف دیده شدن، ایجاد تفاوت و تمایز میان محصولات و خدمات یک شرکت با یک شرکت دیگر استفاده می کنیم.
اگر دیجیتال برندینگ درست و مناسب انجام شود موجب افزایش فروش، افزایش مشتریان، افزایش وفاداری مشتریان، تقویت ارزشی خاص برند، شناخت بیشتر مشتری، خواهد شد که تمام تلاش ما در ریتون دیزاین رسیدن به این مهم برای مشتریان عزیز می باشد.

مشاوره

مشاوره کسب و کار اینترنتی اهمیت بسزایی در موفقیت داشته و هزینه های ایجاد، نگهداری و گسترش تجارت الکترونیکی را به حداقل می رساند ما در ریتون دیزاین تمامی تجربیات خود را در راه اندازی کسب و کار اینترنتی در تمام مراحل در اختیار شما قرار میدهیم. راه اندازی کسب و کار اینترنتی شامل شش مرحله مهم است:
۱- انتخاب ایده مناسب
۲- تهیه طرح کسب و کار اینترنتی مناسب
۳- انتخاب دامنه مناسب برای سایت کسب و کار اینترنتی
۴- انتخاب سیستم مدیریت محتوا مناسب برای راه اندازی سایت اینترنتی
۵- بهینه سازی سایت و سئو کسب و کار اینترنتی
۶- گسترش کسب و کار اینترنتی

موضوعات قابل مشاوره کسب و کار اینترنتی


۱- تعیین وضعیت و انتخاب حوزه فعالیت صحیح برای شروع کار
۲- تحلیل طرح و ایده برای شروع کسب و کار اینترنتی
۳- انتخاب دامنه مناسب برای سایت اینترنتی
۴- راه اندازی وب سایت اینترنتی
۵- راه اندازی فروشگاه اینترنتی
۶- تحلیل وب سایت شما به طور تخصصی
۷- رفع اشکالات تخصصی سایت از نظر فنی
۸- معرفی ابزارهای مورد نیاز برای رفع مشکلات فنی تخصصی
۹- بررسی وضعیت سئو سایت و ارایه راهکارهای مفید برای بهبود سئو
۱۰- سیستم بازاریابی ایمیلی و بهبود ایمیل مارکتینگ
۱۱- اخذ نماد اعتماد الکترونیکی
۱۲- اخذ درگاه بانکی و تنظیمات مربوطه
۱۳- بررسی محتوای تولید شده در سایت و ایجاد استراتژی بازاریابی
۱۴- چاپ و نشر کتاب دارای موضوعات تخصصی کسب و کار اینترنتی، دیجیتال مارکتینگ، بهینه سازی سایت و سئو
15-برند شخصی و توسعه آن در فضای اینترنتی
16-چگونه در اینستاگرام حرفه ای ظاهر شویم و اینستاگرام مارکتینگ

نمونه کارهای اخیر


درباره ما


ما یک آژانس خدمات دیجیتال هستیم با رویکرد ایجاد راهکارهای جامع برای کسب وکار های کوچک و متوسط .

ReytonDesign reyton.net/reytondesign

شرکت شبکه پردازان ریتون در سال 1386 با هدف ارائه خدمات تخصصی فنی در حوزه IT و ICT در سراسر ایران تاسیس گردیده است. این شرکت طی بیش از 12 سال فعالیت خود دهها پروژه ملی و بین المللی را طراحی، مشاوره و یا اجرا نموده و جایگاه خود را به عنوان پیمانکار مشاور و مجری پروژه های بزرگ کشور تثبیت نموده است. شرکت ریتون با شعار انتخاب متفاوت همواره سعی در ارائه خدماتی متفاوت همانند مشاوره های کارآمد پیش از خرید، راهکارهای پروژه ای دانش محور، پشتیبانی متعهد و فراگیر، آموزش های تخصصی تجربه محور نموده است.
• واحد دیجیتال مارکتینگ ریتون تحت عنوان ریتون دیزاین از ابتدای سال 1399 با رویکرد خلاقیت در خدمات بازاریابی دیجیتال، برندینگ و تبلیغات با انرژی و اشتیاق در جهت ارائه راهکارهای متناسب با فعالیت مشتریان آغز به فعالیت کرد . ما اعتقاد داریم برای ارائه بهترین خدمات به افرادی که با ما کار می‌کنند باید شایستگی‌های منحصربه‌فردی داشته باشیم؛ دانش، خلاقیت، تخصص و از همه مهم‌تر عمل‌گرایی بخشی از ویژ‌گی‌های ماست. تعهد ما ارتقای جایگاه برند مشتریان‌مان و توسعه کسب‌وکار آن‌ها در طول زمان است. به همین دلیل همواره تلاش می‌کنیم تا روندهای رایج در صنایع حوزه کاری‌‌مان را به خوبی شناسایی کرده و در جهت بهبود آن پیشنهادات عملی ارائه کنیم. ما علاقه مند به گسترش توانمندی‌هایمان، تجربه و افق‌های روشن‌تر هستیم. ریتون دیزاین با بررسی رقبای شما طی مراحل ذیل برای پیشبرد اهداف تجاری شما برنامه ریزی می کند:
• تعیین استراتژی عملکرد تجاری شما
• ارایه ایده جدید برای متمایز نمودن
• پیاده سازی
• پشتیبانی و ارتقا مداوم سایت شما

فرم سفارش

ما نسخه‌ی از پیش تعیین شده ی برای فروش خدمات نداریم!!! چون که معتقدیم نوع محصول و خدمات، بازار هدف و میزان بودجه‌ی شما مختص به شماست. دپارتمان‌های حوزه‌ی دیجیتال مارکتینگ ریتون، بر طبق شرایط خاص شما و اهدافتان در حوزه‌ی اینترنت، یک استراتژی و برنامه‌ی عملیاتی اختصاصی طراحی می کند، سپس این برنامه را بصورت یکپارچه‌ برایتان پیاده‌سازی کرده وگزارش‌های دقیق آن را به صورت دوره‌ای به شما ارسال می کنند .