راهکارهای سیستم های صوتی همایش و کنفرانس

تصور برگزاری همایش و یا کنفرانس بدون سیستم صوتی تقریبا غیرممکن است. امروزه سیستم های صوتی نقش بسیار بزرگی دز برگزاری همایش ها ، اجتماعات و یا کنفرانس ها دارند. انتقال با کیفیت صدا امکانات موجود در سیستم های صوتی شاید مهمترین دلایل استفاده از این تجهیزات می باشند.

سیستم های صوتی به دو دسته عمده سیستم های صوت کنفرانس و سیستم های صوت محیطی ( پیرامونی ) تقسیم می شوند. که از معنای لغوی آنها نیز می توان تا حدودی به کاربری آنها پی برد.

سیستم های صوتی کنفرانس به دلیل استفاده از قابلیت های ویژه خود مانند ترجمه همزمان ، رای گیری ، قابلیت اتصال به تجهیزات تصویربرداری و بسیاری از ویزگی های دیگر تاثیر بسیار زیادی در برگزاری جلسات و همایش ها دارند.

دسته دیگری از این محصولات که در دایره وسیع سیستم های صوتی قرار می گیرند سیستم های صوتی محیطی ( پیرامونی ) می باشند که در تمامی فضاها اعم از سرپوشیده و روباز در سالن ها ، مراکز تجاری ، تفریحی و ورزشی و حتی سالن های همایش و کنفرانس مورد استفاده می گردد.

قدرت ، کیفیت و تفکیک صدا از ویژگی های اساسی این تجهیزات می باشند ، این تجهیزات برطرف کننده تعداد زیادی از نیازهای ما ، از یک پیجر ابتدایی در یک محیط اداری تا پیشرفته ترین تجهیزات صوتی در استودیوهای صدا ویا سیستم صوتی ورزشگاه های بزرگ می باشد.

برندهای معتبری در سطح دنیا به ارائه این نوع تجهیزات می پردازند ولی شرکت ریتون پس از بررسی ها و تحلیل پروژه های اجرای شده به این نتیجه رسید که از تجهیزات برند معتبر Akord که یک کالای داخلی می باشد در سبد کالایی خود بهره ببرد تا هم بتواند از تمام قابلیت های موجود در این تجهیزات در سراسر دنیا بهره گیرد و هم بتواند سهم خود را در بکار گیری از تولیدات داخلی ادا نماید.

تیم فنی شرکت ریتون با پشتوانه دانش به روز و تجربه اجرای پروژه های متعدد در این زمینه می تواند در امر طراحی ، اجرا و پشتیبانی در کنار همکاران و مشتریان گرامی قرار کیرد و مشاوره رایگان در این زمینه نشان از صداقت مجموعه ریتون دارد.