… انتخاب متفاوت

شرکت شبکه پردازان ریتون

شرکت شبکه پردازان ریتون در سال 1386 با هدف ارائه خدمات تخصصی فنی در حوزه IT و ICT در سراسر ایران تاسیس گردیده است.

این شرکت طی بیش از 13 سال فعالیت خود دهها پروژه ملی و بین المللی را طراحی، مشاوره و یا اجرا نموده و جایگاه خود را به عنوان پیمانکار مشاور و مجری پروژه های بزرگ کشور تثبیت نموده است.

شرکت ریتون با شعار انتخاب متفاوت همواره سعی در ارائه خدماتی متفاوت همانند مشاوره های کارآمد پیش از خرید، راهکارهای پروژه ای دانش محور، پشتیبانی متعهد و فراگیر، آموزش های تخصصی تجربه محور نموده است.

reythonphoto3

چشم انداز شرکت ریتون

ماموریت شرکت ریتون ارائه راهکارهای خلاقانه و متمایز در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات در جهت توانمند سازی سازمان ها و شرکای تجاری خویش از طریق مشاوره و ارائه خدمات تخصصی و تامین تجهیزات می باشد.

ماموریت شرکت ریتون

تعهد و مسئولیت پذیری

علت اعتبار نام ریتون در بین مشتریان و شرکای تجاری به جهت تعهد تمامی مدیران و پرسنل به حفظ کیفیت خدمات و تجهیزات و همچنین پاسخ گویی بی قید و شرط به مشتریان بوده است.

خلاقیت و نوآوری

بخش تحقیق و توسعه ریتون با تلاش خستگی ناپذیر همواره در جهت نوآوری در ارائه خدمات و تجهیزات به مشتریان خویش می باشد.

پویایی و بهبود مستمر کیفیت خدمات

ریتون یک شرکت دانش محور و پویا در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات می باشد و شرط عضویت پرسنل در آن تعهد به پویایی و بروز رسانی دانش فنی در جهت بهبود مستمر کیفیت خدمات به مشتریان می باشد.

صداقت و اخلاق حرفه ای

صداقت و رعایت اخلاق حرفه ای در جهت کسب اعتماد مشتریان بهترین و سریع ترین راهکار برای رشد و اعتلای ریتون شناخته می شود و مدیران این شرکت با این رویکرد برنامه های واحد های سازمانی ریتون را پی ریزی می نمایند.

معرفی فعالیت های ریتون

ارائه راهکارهای تخصصی

واحد فنی شرکت ریتون با در اختیار داشتن کادر فنی مجرب و با تجربه اقدام به طراحی و ارائه راهکارهای کارآمد دانش محور برای شما مشتریان گرانقدر ریتون نموده است.

تامین و فروش تجهیزات

واحد بازرگانی و فروش ریتون همواره سعی در انتخاب و افزودن برترین برندهای جهانی در سبد کالای خود نموده است.

ارائه مشاوره های تخصصی

واحد مشاوره های تخصصی و فنی ریتون با پشتوانه بیش از یک دهه فعالیت و تجربه کارشناسان زبده آماده ارائه این خدمات به مشتریان خویش می باشد.