دوربین های جدید Edge VA IDIS برای دسترسی کاربران با قابلیت جستجوی هوشمند

IDIS_Edge_VA

دوربین های جدید Edge VA IDIS برای دسترسی کاربران با قابلیت جستجوی هوشمند

IDIS آماده است تا توانایی های یادگیری خود را گسترش دهد.

او با گسترش این بخش در پروژه های پیشرفته در خاورمیانه، با را ه اندازی یک خط قدرتمند از دوربین های دام و بولت سری Edge VA و رونمایی از این دوربینها را در نمایشگاه Inersec Dubai آغاز کرد.

نکته بسیار مهم در این سری از دوربین های جدید این است که این امکان را به کاربران می دهد تا با استفاده از قابلیت IDIS Instant Meta Filtering بدون هیچ گونه هزینه و مجوزی، امکان دسترسی و جستجوی داده های ویدئویی ذخیره شده در IDIS NVR ها را داشته باشند.

این امر باعث میشود جستجو با توجه به رنگ و نوع شیء ( بعنوان مثال افراد، اتومبیل، دوچرخه) و تعداد آن ها آسانتر شود، تا بتوانند راندمان کاری قابل توجهی داشته و تحقیقات را از روزها و ساعت ها به چند دقیقه کاهش دهند.

در عین حال، یک ابزار جدید نقشه برداری به شما این امکان را میدهد تا دوربین را در یک طرح چیدمان بصری؛ نمایش زنده و یا پخش فیلم در گوشه صفحه نمایش داشته باشید .

برای بهبود بیشتر اتاق کنترل و بهره وری بهتر برای اپراتور باشد. مطمئنا بزرگترین امتیاز بازدیدکنندگان از غرفه IDIS استفاده از جدیدترین فناوری IDIS Deep Learning Analytics(IDLA) است، که به عنوان یک سرویس ماژولار  IDIS Solution Suit VMS برای برنامه های کوچکتر کاربرد دارد.

IDLA با دقت 98% امنیت و ایمنی برنامه های هوش مصنوعی را تست کرده است و همچنین  سطح محافظت و پشتیبانی برای دسترسی کاربران نسبت به هشدارهای دروغین را افزایش داده است.

به عنوان مثال، IDLA می تواند علائم و  یا شخصی که در حال سقوط هست را در زمان واقعی تشخیص دهد و اعلان هشدار را دهد.

و این بدان معناست که اپراتورهای اتاق کنترل می توانند سریعترین و مناسب ترین واکنش را نسبت به حوادث داشته باشد.

همچنین از قابلیت های گزارش دهی جدید در پلاگین و بخش خرده فروشی  این است که به مدیران امکان دسترسی به گزارشهای اطلاعاتی تجاری برای چندین فروشگاه و شعبه را براحتی توسط یک مرورگر را میدهد.

 

منبع خبر: سایت آیدیس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *