CESرونمایی سامسونگ از نمایشگرهای جدید در نمایشگاه

نمایشگرهای جدید سامسونگ

نمایشگرهای جدید سامسونگ هم سینماهای خانگی و هم نیازهای سبک زندگی مرتبط با کیفیت تصویر ، صدا و ویژگی های هوشمند را هدف خود قرار داده است. سامسونگ پیش از CES 2020از جدیدترین مجموعه تلویزیون های QLED 8K, MicroLED, Lifestyleخود رونمایی کرد.

نمایشگرهای جدید سامسونگ

با معرفی اندازه های جدید صفحه نمایش و قابلیت های ارتقاء 8K و موارد دیگر  انقلابی در صنعت تلویزیون از خود ارائه خواهد داد. مصرف کنندگان امروزه از صفحه نمایش های خود برای کار در منزل ، ورزش و حتی خرید استفاده می کنند.

جونگ هان(رئیس نمایشگرهای سامسونگ الکترونیک) می گوید: با توجه به اینکه شیوه زندگی ما در حال تحول است، صفحه تلویزیون نیز با آنها در حال تغییر می باشد تا مصرف کنندگان بتوانند نیازمندی های خود را راحتتر و سریعتر برطرف کنند. بخشی از دیدگاه سامسونگ «صفحه نمایش در همه جا» با استفاده از هوش مصنوعی و فناوری 8K در نمایشگرهای خود ، در آینده تجربه ای بسیار چشمگیری را تجربه خواهیم کرد.

سامسونگ MicroLED، را معرفی کرد که از فناوری صفحه نمایش نسل بعدی با قابلیت شخصی سازی بی سابقه استفاده می کند. مدلهای MicroLED با اندازه های نمایشگر 75-88-93-110و 150 اینچی برای انواع خانه ها و سبک زندگی مناسب هستند. مدل های جدید 88 و 150 اینچی ، طرح های بی نهایت باریک هستند و مصرف کنندگان می توانند چندین پنل را به یکدیگر متصل کنند تا ترکیب جدید ایجاد و تلویزیون خود را برای فضای مرد نظر خود طراحی کنند. تلویزیون Q950TS QLED 8K  اولین 8Kدر صنعت است که بسیار چشمگیر، فوق العاده نازک، کیفیت تصویر بالا، و صدای صوتی فوق العاده را در اختیار مصرف کننده قرار میدهد.

نمایشگرهای جدید سامسونگ

نمایشگرهای جدید سامسونگ مجهز به پردازنده کوانتومی 8K AI است که قابلیت ارتقاء و یادگیری را خود ایجاد می کند و می تواند به طور خودکار محتوای غیر 8K به با وضوح 8K ارتقاء دهد. همچنین با داشتن ویژگی ای بنام Adaptive Picture می تواند صفحه نمایش را در شرایط محیط و فرد بهینه کند. پردازنده کوانتومی که در پشت نمایشگر قراردارد با قدرتمندسازی سیستم عامل هوشمند کمک میکند که کاربران تا همه چیزرا از کیفیت تصویر پیشرفته تا افزایش قابلیت استفاده در ساری کارکردهای خود را تجربه کنند.

 

منبع خبر: وب سایت رسمی کمپانی سامسونگ

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *