نسل جدید نمایشگرهای خانگی ال جی

نسل جدید نمایشگرهای خانگی ال جی در نمایشگاه CES 2020

کمپانی ال جی به عنوان رهبر تکنولوژی های برتر نمایشگر در جهان شناخته میشه و در نمایشگاه CES 2020 از شگفتی های خود رونمایی کرده است که به صورت اجمالی به یک بخش از آنها می پردازیم.

ال جی نسل جدید نمایشگر های خانگی با نام Gallery Series (نسل گالری) رونمایی کرد، ویژگی های خاص این نسل آینده خوبی در بازار جهانی برای ال جی ترسیم کرده است.

سری گالری با داشتن ضخامت 20 میلی متر شبیه نسل wallpaper قبلی ال جی می باشند با این تفاوت که در این سری تمامی قطعات داخل بدنه اصلی قرار گرفته اند.

اولین تفاوت چشمگیر این نسل تابش نور مورد نیاز صفحه از خود پیکسل های OLED به جای استفاده از Back-Light می باشد و باعث وضوح و شفافیت دوچندان نمایشگر شده است.

دومین تفاوت استفاده از پردازنده هوش مصنوعی برای خلق تصویر 4K از نسل a9 Gen 3 AI بوده که باعث ایجاد تصویر واضح تر، نرم تر و پویاتر می شود. مهم اینکه کاربر نیاز نیست برای کسب این نتیجه زحمتی متحمل بشه چون پردازنده هوشمند نمایشگر به طور خودکار با بهره گیری از تکنولوژی های AI Picture Pro و AL Sound Pro و AI 4K Up-scaling با کیفیت ترین تصویر هوشمند ممکن را به ما نمایش خواهد داد که در نوع خود بی نظیر است.

در بخش سیستم عامل ال جی توانسته با بهره گیری از تکنولوژی هوش مصنوعی اختصاصی خود به نام LG TinkQ AI و همچنین استفاده از دستیار های Alexa و Google حداکثر هوشمندی برای زندگی آسانتر را در نمایشگر سری گالری خود جای دهد.

نمایشگرهای جدید ال جی با استفاده از جدیدترین تکنولوژی های گیمینگ مانند NVIDIA G-Sync و FreeSync توانسته تصویری ایده آل برای دوست دارن بازی ایجاد نماید که این نسل نمایشگر را برای گیمر ها به برترین انتخاب تبدیل نموده است.

منبع خبر: وب سایت ال جی

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *