نمایشگر هیولای LED 130inch ال جی

نمایشگر هیولای LED 130inch ال جی

نمایشگر هیولای LED 130inch ال جی مبتنی بر تکنولوژی SMD که اصطلاحا نمایشگر دات پیچ یا شهری نیز به آن گفته می شود ولی این نمایشگر به عنوان یه نمایشگر تجاری و یا حتی مصارف خانگی عرضه شده است.

بزرگترین مزیت این صفحه نمایش الجی، صفحه نمایش بزرگ 130 اینچی بدون حاشیه می باشد. حتی بزرگتر از 4نمایشگر LCD55 اینچی معمولی، که محتوا را بدون خط و تحریف نمایش میدهد و یک تجربه بصری همه جانبه را فراهم میکند. این نمایشگر با پشتیبانی HDR10 Pro می تواند محتوا را واضح تر نشان دهد و تاثیر بصری بیشتری را دارد. طیف رنگی گسترده تر و نسبت کنتراست بیشتر به ببیند گان این امکان را میدهد که کاملا از محتوا آنطور که در زندگی واقعی ظاهر میشود لذت ببرند.

 

این LED  130 اینچی برای جلوه صوتی تاثیرگذار نیاز به هیچ بلندگو اضافی ندارد به این دلیل که با استفاده از Surface Sound توانسته است  صوتی معادل w162 را ایجاد کند که تمامی شرکت کنندگان در جلسه از جمله افرادی که بسیار دور هستند را دربر بگیرد. صفحه نمایشLED با Super Sign CMS الجی سازگار است، که یک راه حل جامع نرم افزاری برای مدیریت محتوای یکپارچه است. این امر باعث می شود که ایجاد و توزیع محتوا بسیار ساده تر شود و به مشاغل کمک میکند در وقت خود صرفه جویی کنند و به طور موثرتری در مکان های خود فعالیت کنند.

 در خصوص  تعمیر و نگهداری با اختیار داشتن Signage 365care یک راه حل سریع و آسانتر با سرویس cloud  توسط ال جی ارائه شده است. این کنترل از راه در وضعیت نمایش درمحل کار مشتری برای تشخیص خطا و خدمات می باشد  و عملکرد پایدار مشاغل مشتری را تضمین میکند.

همچنین قابلیت تعویض ماژول های کوچک تصویر از جلو به آسانی امکان پذیر بوده و ارائه خدمات نگهداشت دستگاه را سریع تر می نماید.

منبع خبر: وب سایت ال جی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *