آیپد 2020 در راه است!

آیپد جدید

آیپد جدید در راه است!

آیپد جدید دوربین 3 لنز در IPad Pro  جای تعجب ندارد ولی یک ویژگی خاص به شمار می آید.

پیش از یکسال است که اپل IPad Pro 11 و 12.9 اینچی را روانه بازار کرده ، بنابراین اپل بایستی مدل جدید آیپد جدید این دستگاه را بروز رسانی کند و این بدان معناست که این شایعات تاثیر بسزایی در معرفی مدل جدید خواهد داشت .

OnLeaks در خصوص این مدل اپل می گوید ابعاد 11-اینچی IPad Pro می تواند مشابه مدل فعلی باشد. از ابعاد  12.9 اینچی IPad Pro اطلاعاتی در دست نیست ، اما از انجا که IPad Pro ها دارای دوربین 3لنز هستند، ممکن است تبلت ها کمی ضخیم تر باشند.

مشخصات آی پد جدید

تصاویر ظاهری رسمی منتشر شده از این مدل ، IPad را با یک آلومینیوم و شیشه به پشت نشان میدهند، وهمچنین شایعات حاکی از آن است که آیفون 2020 از سنسورهای 3 بعدی پرواز برای دوربین عقب خود برخوردار خواهد بود اما گزارش جدیدی از The Elecکره جنوبی نشان می دهد که به زودی آنها را در IPad 2020 مشاهده خواهیم کرد.

زیرا براساس ادعا گزارشات اپل قصد دارد مدل ها را در مارس 2020 منتشر کند. شاید مهم به نظر نرسد  که اپل بتواند چنین سخت افزار مهم را درIPad Pro  به جای ایفون ارائه دهد، اما واقعیت این است که اپل تمایل دارد هنگام نمایش فناوری AR در هنگام سخنرانی از تبلتهای خود بجای تلفن های خود استفاده کند.

به نظر میرسد اپل این فناوری را با IPad مناسب تر نشان می دهد و این احتمال وجود دارد  این قابلیتها محبوبیت این مدل از تبلت را افزایش دهد. اگر در گزارش Elec حقیقت وجود داشته باشد، این بدان معناست  که اپل اکنون قصد دارد تا سال آینده نسخه جدید IPad Pro  را منتشر کند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *