عینک 4بعدی شرکت اپل

عینک 4 بعدی اپل

 

عینک 4بعدی شرکت اپل

 

اطلاعات جدیدی که از سوی شرکت اپل منتشر شده است نشان دهنده این هستند که این شرکت قصد دارد تا عینک واقعیت افزوده خود (عینک 4بعدی شرکت اپل) را در سال 2023 به بازار عرضه کند.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات به نقل از ایتنا از theinquirer، واقعیت افزوده به نوعی یکی از اهداف مهم اپل محسوب می‌شود ولی این اطلاعات جدید نشان می‌دهند که نباید به این زودی‌ انتظار عرضه آن به بازار مصرف را داشته باشیم.

بر اساس اطلاعات یاد شده، عینک واقعیت افزوده اپل یک سال پس از عرضه هدست واقعیت افزوده این شرکت و در سال 2023 به بازار مصرف عرضه خواهد شد و حتی پروتوتایپ‌های اولیه آن در حال ساخت است ولی اطلعات سخت‌افزاری این محصول هنوز به عنوان یک رمز و راز باقی مانده است.

اطلاعات یاد شده از سوی کسی منتشر شده است که گفته می‌شود به خوبی به منابع داخلی شرکت اپل دسترسی دارد ولی به هیچ عنوان دوست ندارد تا اطلاعات شخصی او و هویتش برای رسانه‌ها افشا شوند. او در این باره گفته است که انتظار دارد که این فناوری در مقایسه با فناوری ایموجی واقعیت افزوده اپل که در حال حاضر در دسترس کاربران قرار دارد، به مراتب نیرومندتر و پیچیده‌تر باشد.

اطلاعات یاد شده نشان دهنده این هستند که این عینک واقعیت افزوده عینک 4بعدی شرکت اپل شباهت زیادی با سیستم اوکولوس کوئست دارد ولی از نظر کیفیت ساخت و ظاهر بدنه، به مراتب ظریف‌تر خواهد بود.

عینک 4بعدی شرکت اپل دارای یک سیستم حسگر سه بعدی است که می‌تواند به مراتب از ساختار فیس آی دی شرکت اپل پیشرفته‌تر و دقیق‌تر باشد. به این تریتب کاربری‌های متعددی برای این عینک واقعیت افزوده در دسترس خواهند بود که پیش از این در شایعات قبلی انتظار آن نمی‌رفت.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *